Technický pracovník-ce barevny česanců / třísměnný provoz

Společnost Nová Mosilana a. s. hledá uchazeče na pozici technický pracovník barevny česanců. Máte chemické vzdělání a jste ochotni se vzdělávat v oblasti barvení vlněných česanců a příze, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Mzda:

motivující mzdové ohodnocení

Pracovní poměr:

práce na plný úvazek

Smluvní vztah:

pracovní smlouva (na dobu neurčitou)

Vzdělání:

min. středoškolské s maturitou

Jazyky:

angličtina popř. italština výhodou

Benefity:
  • bonusy/prémie
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • dovolená 5 týdnů
  • ubytování
  • vzdělávací kurzy
  • školení
  • závodní stravování
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • nabízíme 13. mzdu
Zařazení:

technický pracovník

Místo výkonu práce:

Brno

Nabízíme:

Náplň práce:

Požadujeme:

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas je udělen společnosti Nová Mosilana a. s., jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Souhlas uděluji na dobu 3 roky ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná