VÝROBNÍ CONTROLLER

Společnost Nová Mosilana a. s. hledá uchazeče na pozici "VÝROBNÍ CONTROLLER". Máte praxi na dané pozici, baví Vás statistiky, reporting a analyzování vstupních dat. Excel, anglický jazyk popř. italský ovládáte na velmi dobré úrovni? Pokud si odpovídáte na vše ano, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis v ČJ a AJ popř. IJ!

Mzda:

motivující mzdové ohodnocení

Pracovní poměr:

práce na plný úvazek

Smluvní vztah:

pracovní smlouva na dobu neurčitou

Vzdělání:

VŠ/SŠ vzdělání ekonomického či technického zaměření

Jazyky:

anglický "B2", popř. italština "B2" výhodou

Benefity:
 • firemní notebook
 • bonusy/prémie
 • příspěvek na penzijní/životní připojištění
 • příspěvek na dopravu
 • dovolená 5 týdnů
 • ubytování
 • vzdělávací kurzy
 • školení
 • závodní stravování
 • příspěvek na sport/kulturu/volný čas (až 8600 Kč/rok)
 • 13. mzda
Zařazení:

VÝROBNÍ CONTROLLER

Místo výkonu práce:

Brno Charbulova 1145/15

Nabízíme:

Náplň práce:

Náplní práce bude zpracovávání denních, měsíčních, čtvrtletních a ročních výsledků a jejich reporting, analýza odchylek, jednotkových nákladů a výkonů, produktivity práce, spolupráce na přípravě budgetu a forecastu, podílení se na cenotvorbě, oceňování zásob, analýzy ad hoc k podpoře řízení a rozhodování ve výrobě.
Tato pozice v naší společnosti vyžaduje osobu zvládající problematiku denních úkolů, řešení aktuálních problémů a analytickou práci. Hledáme houževnatou osobnost, zaníceného týmového hráče s pozitivním přístupem k práci a asertivním myšlením, schopného zvládnout úkoly včas a přitom pracovat s vysokým standardem kvality. Kandidát by měl disponovat výraznými analytickými a numerickými schopnostmi a být silně flexibilní. Musí dokonale zvládat práci s MS Office, specielně Excel, znalost SAP je výhodou.

Požadujeme:

Mám zájem o pracovní pozici

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas je udělen společnosti Nová Mosilana a. s., jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Souhlas uděluji na dobu 3 roky ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná